Kavkazský koberec Kazak Chelaberd
vlna/vlna, dva centrální medailony ve tvaru stylizovaného orla na vínovém podkladě, (tzv. Eagle Kazak), bílá bordura, jižní Kavkaz, poč. 20. století, 270 x 152 cm, zachovalé barvy, lehce poškozeno, nižší vlas, staré opravy (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |